elesko-logo elesko-winebar-logo eleskorestaurant-logo xcell-logo elesko-eshop-logo eleskoforest-logo

O nás

 

Slovensko je krajina s bohatou poľovníckou tradíciou a históriou. Karpatské vrchy, lúky a hlboké zelené lesy sú domovom pre rôzne druhy zvierat po tisícky rokov. Malokarpatský región sa nachádza v západnej časti krajiny, pričom jeho výhodná pozícia je daná nie len blízkosťou k Bratislave, ale aj ku Viedni a Budapešti. Jeho dominantou sú Záruby (768 mnm), najvyšší vrch Malých Karpát.

 

Spoločnosť Elesko Forest s.r.o., Bratislava, ktorá sa vo svojej činnosti zameriava predovšetkým na obhospodárovanie lesných pozemkov a chov raticovej zveri s hodnotným genofondom a vysokou trofejovou hodnotou pre poľovnícke a chovateľské účely, pripravila pre Vás v lesoch Malých Karpát jedinečnú poľovačku na poľovných pozemkoch s rozlohou viac ako 2 800 ha, z ktorých 420 ha predstavuje Zverník Balunky. Bol založený v roku 1997 a nájdete v ňom vysoko kvalitnú trofejovú muflóniu, danieliu a jeleniu zver. K pôvodným muflónom bola dovezená najkvalitnejšia muflónia zver z Čiech. Danielia zver pochádza z Maďarska z poľovného revíru Gúth, kde bola ulovená najsilnejšia trofej daniela na svete. Pôvodná jelenia zver bola doplnená o kvalitné jedince zo Slovenska (Poľana, Dolný Kubín) a Maďarska.

Úspešnosti individuálnej poľovačky posliedkou napomáha hustá sieť udržiavaných poľovníckych chodníkov, pre poľovačku postriežkou slúži dostatočné množstvo vhodne umiestnených posedov.

 

 

Ubytovanie poľovníckych hostí spĺňa tie najnáročnejšie kritériá spolu s bohatým kvalitným stravovaním a občerstvením.

Okrem poľovačky môžete využiť aj možnosť rybolovu v našich dvoch pstruhových a jednom kaprovom rybníku, jazdu na koňoch, zabezpečíme pre Vás návštevy zaujímavých miest regiónu a Slovenska, možnosť kultúrneho vyžitia ako aj ďalšie akcie podľa Vášho želania.

Spoločnosť Elesko Forest s. r. o., Bratislava svojim poľovníckym hosťom ponúka prežitie výnimočných chvíľ v prekrásnej prírode Malých Karpát s bohatými poľovníckymi zážitkami a možnosťou získania zaujímavých trofejí poľovnej zveri.